kop3

Aantal gecatalogiseerde zakjes en wikkeltjes

 

Zoeken in de database

Goedkope suikersticks bestellen

advertentiesuikersticksbestellen

Nieuws

Gevallen tijdens een dienstreis

Gevallen tijdens een dienstreis

bloemetje28 november 2016
Ons gewaardeerde clublid Wil van den Akker was afgelopen op 'dienstreis' namens onze Club. Hij ging samen met zijn vrouw bij het Vlas- en Suikermuseum in Klundert op bezoek om te spreken over het verzoek van het museum aan onze Club om een semi-permanente tentoonstelling over suikerzakjes in te richten. Van een gesprek kwam het helaas niet, want op de parkeerplaats is Wil akelig gevallen. In het ziekenhuis in Roosendaal is hij weer redelijk opgelapt.
Namens de Club hebben we hem vandaag een bloemetje gestuurd en we hopen dat hij snel weer op de been is.

Contact

Club van Suikerzakjesverzamelaars in Nederland
p/a Harry Dietz
De Fuik 29
3995 BJ Houten
Telefoon 06 - 22111485 
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Internet: www.suikerzak.nl

100jaarjubileum