kop3

Aantal gecatalogiseerde zakjes en wikkeltjes

 

Zoeken in de database

Goedkope suikersticks bestellen

advertentiesuikersticksbestellen

Nieuws

In Memoriam: Piet Korteweg

29 oktober 2012
Op 19 oktober 2012 is Piet Kortweg overleden. Piet was erelid van onze Club van Suikerzakjesverzamelaars in Nederland, vanwege zijn grote verdiensten voor het verzamelen van suikerzakjes. Hij was auteur van het boek 'Hoe oud is dit suikerzakje' en van een uitgebreide catalogus van de Van der Valk zakjes. In 2000 stond hij mede aan de wieg van onze Club. Zijn eerste verzameling suikerzakjes, ruim 250.000 stuks, schonk hij aan Van Oordt in Oud-Beijerland. Piet is 91 jaar geworden. We zullen hem niet vergeten.

Contact

Club van Suikerzakjesverzamelaars in Nederland
p/a Harry Dietz
De Fuik 29
3995 BJ Houten
Telefoon 06 - 22111485 
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Internet: www.suikerzak.nl

100jaarjubileum